Polestar 2
Long Range Single Motor Plus 82 kWh | Pano | Acc | LED |
Direct kopen, basisprijs: € 37.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.950,-
LEASEPRIJS: € 516,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.272,73 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Polestar 2 |
|---|---|
| Uitvoering: | Long Range Single Motor Plus 82 kWh | Pano | Acc | LED | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 10 december 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 11.332 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 516,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 31-75-11 |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.009 kg |
| Wielbasis: | 274 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Bluetooth
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- geluidsimulator
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- microvezel bekleding
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- smartphone entry
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning